top of page

WITAJ W ŚWIECIE ATRAKCJI I DEKORACJI.
CIESZYMY SIĘ, ŻE TU JESTEŚ!

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wypożyczaniem atrakcji i dekoracji. Niezależnie od tego, czy organizujesz wesele, urodziny, wydarzenie firmowe czy prywatne przyjęcie, u nas znajdziesz coś dla siebie.

 

Proponujemy takie atrakcje jak: fotobudka 360, żywa maskotka Biały Miś Tedi, aparat Instax czy mikrofon karaoke oraz dekoracje w stylu boho, vintage i rustykalnym. Na bieżąco poszerzamy swoją ofertę o kolejne produkty. Pomysłów mamy mnóstwo :)

Od początku do końca zapewniamy profesjonalną obsługę i współpracę. Chętnie dostosujemy się do Twoich wymagań, aby stworzyć naprawdę niezapomniane doświadczenie dla Ciebie i Twoich gości.

IDEA RE

Zapraszamy Cię do naszego świata, gdzie patrzymy trochę inaczej na oprawę eventów - praktykujemy ideę REuse, czyli "użyj ponownie" oraz REduce, czyli "ograniczaj".

Organizując imprezę potrzebujesz wielu gadżetów, zazwyczaj w dużych ilościach, które prawdopodobnie wykorzystasz tylko raz. Dlatego zachęcamy Cię do wypożyczania :) Dzięki temu dajesz danej rzeczy drugie życie i kolejne użycie.

Wiele wypożyczanych przez nas przedmiotów jest zdobionych ręcznie lub pochodzi z drugiej ręki. Uwielbiamy pchle targi i wyprzedaże garażowe, gdzie poszukujemy niesamowitych    i unikalnych rzeczy.

Dekoracje są wysokiej jakości, co umożliwia ich wielokrotne wykorzystanie. Dbamy o nie i utrzymujemy je w wysokim standardzie, aby mogły być wielokrotnie używane. Wierzymy, że z naszymi dodatkami każde wydarzenie może być piękne i REwelacyjne.

W swojej ofercie mamy także usługę skupu używanych dekoracji.

Nie wiesz, co zrobić z niewykorzystanymi gadżetami po weselu czy imprezie? Szkoda Ci ich wyrzucać, ale tez nie masz gdzie tego wszystkiego przechowywać? Sprzedaj je nam!!

Zawsze chętnie uzupełnimy nasz asortyment o rzeczy, które mogą zostać ponownie użyte. 

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA**

DZIĘKUJEMY ZA DOKONANIE SUBSKRYPCJI!

**Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych i marketingowych. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. 

Neon Hello
bottom of page